Specjalista ds. szkoleń i likwidacji szkód

Derksen Polska Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta – firmy transportowej z Czeladzi - poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. likwidacji szkód, szkoleń i jakości
Miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska:
• likwidacja szkód transportowych, udział w procesach reklamacyjnych;
• organizowanie szkoleń oraz szkolenie kierowców samochodów ciężarowych;
• współtworzenia oraz opracowywanie dokumentacji jakościowej na potrzeby audytu;
• wdrażanie działań korygujących.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie oraz wysokie wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę w godzinach 08:00-16:00;
• zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, polisę ubezpieczeniową;
• możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Wymagania

• dobra znajomość języka angielskiego;
• umiejętnością prowadzenia szkoleń;
• znajomość specyfiki pracy w transporcie międzynarodowym;
• wiedzą potrzebną do likwidacji szkód transportowych (polisa OCP) oraz komunikacyjnych (polisy OC, AC, NNW);
• znajomość przepisów czasu pracy i jazdy kierowców (rozporządzenie UE 561/2006);
• dobrą znajomością zagadnień konwencji CMR
• dobra znajomość programów MS Office oraz narzędzi biurowych;
• w razie konieczności gotowość do wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców