Specjalista ds. szkoleń dofinansowanych

Progress Project Sp. z o.o.

02-229 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• aktualizacja ofert szkoleń w bazie szkoleń dofinansowanych,
• wypełnianie niezbędnej dokumentacji projektowej,
• wprowadzanie zgłoszeń uczestnictwa do systemu wewnętrznego CRM,
• wsparcie w monitorowaniu możliwości uzyskania dofinansowania w ramach programów krajowych/unijnych,
• przygotowywanie ofert realizacji szkoleń,
• wsparcie administracyjno-biurowe.

Wymagania

wykształcenie wyższe magisterskie lub w trakcie studiów,
• obsługa aplikacji biurowych w ramach pakietu MSOffice (WORD, EXCEL, Outlook),
• skrupulatność, dbałość o szczegóły, umiejętność analizy informacji,
• dobra organizacja pracy własnej,
• samodzielność i konsekwencja w działaniu,
• zaangażowanie i motywacja do pracy,
• gotowości do rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego.

Prezentacja firmy

Jesteś kreatywny i sumienny? Dołącz do nas. <br/>Zapraszamy do współpra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa