Specjalista ds. systemu zarządzania jakością i środowiskiem

Polski HR Doradztwo Personalne

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta  z branży złomowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. systemu zarządzania jakością i środowiskiem,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1.      Bezpośrednia współpraca z Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za pion złomowy,

2.     Monitorowanie całokształtu działań dotyczących zarządzania jakością wg normy ISO 9001 oraz środowiskiem wg normy ISO 14001;

3.      Nadzorowanie realizacji celów dotyczących jakości i środowiska,

4.      Nadzór nad gospodarką odpadami, segregacją i ewidencją odpadów,

6.      Pozyskiwanie pozwoleń i decyzji urzędowych z zakresu ochrony środowiska,

7.      Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie korzystania ze środowiska,

8.      Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz koordynowanie podejmowanych działań korygujących i zapobiegawczych,

9.      Kontrola kluczowych wskaźników w zakresie ochrony środowiska,

10.    Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i współpraca z insytucjami zakresu ochrony środowiska,

Wymagania

WYMAGANIA:

1.      doświadczenie w obszarze ochrony środowiska w branży złomowej,

2.      praktyczna znajomość przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska,

3.      uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 i 14001;

4.      dobra znajomość języka angielskiego,

5.      samodzielność i operatywność w działaniu,

6.      komunikatywność,

7.      biegła znajomość obsługi komputera,

8.      czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

1.      mozliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

2.      atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo