Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

specjalista ds. systemu SAP

Nr ref.: 32238
Praca stała
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:
  • nadzór i merytoryczne wsparcie procesów biznesowych w obszarze logistyki, gospodarki magazynowej, produkcji, sprzedaży w tym systemów SAP głównie w obszarze MM/WM/SD/PP/MM-INV, MM-PUR
  • nadzór i koordynacja prac serwisu zewnętrznego w obszarze serwisu aplikacyjnego SAP
  • kontakty z zewnętrznym serwisem systemu SAP, zlecanie prac, testowanie, odbieranie prac, prowadzenie rozliczania serwisu zewnętrznego
  • koordynowanie prac bieżącego utrzymania i rozwój systemu SAP

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie (wyższe informatyczne - mile widziane)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza w obszarze modułu SD/ WM/ PP/ MM-INV, MM-PUR
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość  obsługi komputera   i pakietu  MS Office  (Excel ,Word)

Oferta:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)