Specjalista ds. systemu ERP - Specjalista ds. IT

DPM Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej o ogólnoświatowym zasięgu działalności, poszukujmy Kandydata na stanowisko:

Miasto: Bielsko-Biała
Region: śląskie
SERP/03/DPM

Obowiązki:

  • Udział w pracach wdrożeniowych systemu ERP w firmie
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych w zakresie oprogramowania
  • Instalacja, testowanie i konfiguracja systemów informatycznych
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla pracowników firmy
  • Sporządzanie analiz, raportów
  • Bieżący nadzór nad funkcjonowaniem systemów IT w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z systemem Comarch Optima XL – warunek konieczny
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Ogólna znajomość zintegrowanych systemów informatycznych i/lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Punktualność, inicjatywa w działaniach, chęć rozwoju, otwartość w kontaktach interpersonalnych, proaktywność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku usług konsultingowych od 1998 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy