Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

OPIS STANOWISKA:

  • Analizowanie potrzeb użytkowników z obszaru planowania i harmonogramowania produkcji (moduł Oracle ASCP)
  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych przez użytkowników problemów
  • Projektowanie, tworzenie, testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemie Oracle eBS
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Nadzorowanie i zapewnianie prawidłowego działania systemu Oracle eBS
  • Szkolenie pracowników z zakresu eksploatacji systemu Oracle eBS
  • Kontakt z klientem wewnętrznym
  • Tworzenie raportów w Oracle Discoverer

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość systemu Oracle EBS (w szczególności Oracle ASCP)
  • Znajomość baz danych Oracle i języka PL/SQL
  • Znajomość narzędzi Oracle Forms, Oracle Reports, Oracle Discoverer
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych