Specjalista ds. systemu e-ERP w modelu SaaS

Datasoft s.c.

20-535 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta i wsparcie techniczne dla Klientów usługi e-ERP.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość procesów zachodzących w podmiotach gospodarczych
- Umiejętności analityczne i interpersonalne
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość systemów ERP

Wskazana znajomość:
- bazy danych MS-SQL oraz języka zapytań SQL

Oferujemy:
• stabilną pracę na umowę
• atrakcyjny system wynagrodzenia
• niezbędne narzędzia pracy

Pozostałe informacje:
• • Rodzaj pracy:praca w biurze
• • Forma zatrudnienia: ½ etatu
• • Branża:IT

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Prezentacja firmy

Partner COMARCH. Kompleksowa obsługa IT przedsiębiorstw.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP