Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

 Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

specjalista ds. systemów IT

Nr ref.: 21965
Praca stała
Lokalizacja: Grudziądz

Zakres obowiązków:
  • udział we wdrożeniu zintegrowanego systemu klasy ERP
  • ścisła współpraca z działami spółki przy realizacji projektów wewnętrznych
  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej (wdrożeniowej)
  • wsparcie oraz wdrożenie użytkowników
  • analiza potrzeb użytkowników w zakresie rozwiązań IT oraz nowych technologii
  • powdrożeniowy rozwój systemu klasy ERP

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, informatyczne
  • znajomość środowiska Windows Serwer oraz Exchange
  • znajomość technologii SQL
  • znajomość zagadnień licencyjnych, back`upu i bezpieczeństwa sieci
  • mile widziana znajomość systemu ERP XL lub systemów zarządzania przepływami procesów

Oferta:
  • praca z wykorzystaniem zaawansowanych technologii IT
  • możliwość zaangażowania się w wewnętrzne projekty Grupy mające na celu jej rozwój
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • interesujący pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)