Specjalista ds. systemów IT i baz danych

StreamSoft Kraków Sp. z o.o.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się zagadnieniami technicznymi (serwery, systemy operacyjne, peryferia) związanymi z wdrożeniami oraz serwisem systemów ERP. Poszukujemy osób zaangażowanych i odpowiedzialnych, które chcą wykorzystać swoje umiejętności w sposób kreatywny i ambitny.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie środowiska serwerowego (Linux, Windows Server)
  • instalacja oprogramowania użytkowego i bazodanowego
  • wykonywanie aktualizacji systemów ERP
  • konfiguracja połączeń sieciowych (LAN, WAN, VPN)
  • instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych (drukarki, czytniki)
  • przygotowanie procedur backupu baz danych

Wymagania

  • praktyczna znajomość systemów Linux i Windows Server
  • umiejętność konfigurowania serwerów i sieci
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (administrator, serwisant)
  • umiejętność dobrej organizacji zadań
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka SQL
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

 Zapewniamy

  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • stabilną pracę w zespole profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • dodatkowe bonusy - pakiet zdrowotny i sportowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim oddziałem firmy Streamsoft, która od 28 lat tworzy r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems