Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

specjalista ds. systemów erp

Nr ref.: 40719
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie implementacji systemu ERP i nadzór powdrożeniowy, modyfikacje (Infor LN)
  • administrowanie, użytkowanie oraz helpdesk dot. nowo wprowadzanego systemu ERP
  • kontakt z jednostką lokalną
  • koordynacja procesu migracji danych
  • współpraca z dostawcą nowego systemu, Dyrektorem Zakładu, IT Managerem
  • rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu systemu ERP
  • testowanie nowych konfiguracji i rozszerzeń systemowych
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • współpraca z użytkownikami systemu

Oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • zorientowanie na cel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa + bonus roczny zależny od wyników finansowych grupy)
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, eventy firmowe, prezenty świąteczne, fundusz wakacyjny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)