Specjalista ds. systemów ERP (k/m)

Trenkwalder

Tychy, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • wsparcie użytkowników systemu ERP,
  • tworzenie raportów systemowych,
  • wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonującemu systemu,
  • przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje techniczne,
  • monitorowanie, obsługa incydentów, zgłaszanie zmian i zarządzanie problemami,
  • zarządzanie i rozwój systemów klasy ERP.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami ERP,
  • wiedza z zakresu elektronicznej wymiany danych EDI,
  • wiedza z zakresu procesów produkcyjnych w branży automotive,
  • dobra znajomość języka angielskiego, min. B1/B2.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w strukturach pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • przejrzysty regulamin premiowania,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • benefity na preferencyjnych warunkach,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (07:00-09:00),
  • realny wpływ na rozwój systemu ERP,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.
Za proces rekrutacji odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy