Specjalista ds. systemów bezpieczeństwa i zarządzania IT

Damiko s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma DAMIKO od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania technologiczne z zakresu oprogramowania zabezpieczającego i antywirusowego, wspierającego zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach. Damiko to innowacyjność i nowoczesne technologie komputerowe. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie u klientów na całym świecie. Działamy w branżach: bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, publicznej i przemysłowej.

Aby wesprzeć nasz zespół poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. systemów bezpieczeństwa

i zarządzania IT

Zadania

  • wsparcie techniczne dla produktów z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN/WAN na etapie sprzedaży, wdrożeń i utrzymania systemów (1 i 2 linia wsparcia)
  • realizacja projektów u klientów firmy z zakresu systemów zarządzania stacjami roboczymi i urządzeniami przenośnymi (laptopy, tablety, smartfony) – Unified Endpoint Management
  • prezentacje rozwiązań dla klientów
  • doradztwo techniczne oraz dobór produktów i rozwiązań
  • przeprowadzanie testów rozwiązań oraz opieka techniczna w zakresie prowadzonych projektów
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy w zakresie technologicznym
  • audyty środowisk klienta, testy penetracyjne
  • projekty realizowane u klientów oraz w sposób zdalny
  • •praca na terenie Polski, preferowane mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Wymagania

  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w branży IT
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobra znajomość technologii sieciowych LAN, WAN
  • znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych

Umiejętności

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu TCP/IP i sieci teleinformatycznych
  • praktyczna znajomość środowisk opartych o rozwiązania Microsoft Windows Server – Active Directory – mile widziane potwierdzenie udziałem w projektach wdrożeniowych i certyfikatami
  • znajomość protokołów występujących w sieciach LAN/WAN
  • znajomość technologii wykorzystywanych w sieciach WiFi
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych oraz diagnozowania problemów
  • doświadczenie w realizacji audytów sieciowych, testów penetracyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Symantec, Blue Coat, Fortinet, F5, Trend Micro, Check Point, Cisco, Websense, Mcafee lub podobne

Prezentacja firmy

Grupa DAMIKO od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania technolo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
możliwe inne formy współpracy, B2B
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce