Specjalista ds. stylizacji, pielęgnacji i leczenia paznokci dłoni i stóp

Senses Clinic

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy! Zgłoś się! Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: specjalista ds. stylizacji, pielęgnacji i leczenia paznokci dłoni i stóp, do nowej siedziby w centrum Łodzi.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe (portfolio swoich prac)

- Wiedza z zakresu zaawansowanej pielęgnacji dłoni i stóp, oraz leczenia stóp i paznokci chorobowo zmienionych

- Wysokie poczucie estetyki

- Dokładność, sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu pracy

- Wysoka kultura osobista, pozytywne usposobienie

- Umiejętność doradzania i doboru odpowiednich kosmetyków i produktów leczniczych

- Umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność, punktualność

- Umiejętności sprzedażowe

- Kreatywność w działaniu i promocji

- Ciągła chęć rozwoju

Obowiązki:

- Profesjonalna obsługa pacjenta

- Prowadzenie kalendarza

- Podstawowe prace administracyjno-biurowe

- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

- Miłą atmosferę i pracę w młodym, kreatywnym i zgranym zespole;

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zleceń

- Niezbędne narzędzia pracy, pracę na wysokojakościowych produktach i sprzętach

- Współpracę z lekarzami

- Możliwość rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres mail

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia