Specjalista ds. staży/Pośrednik pracy

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

NASZA MISJA: Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób niepełnosprawnych w Polsce.

NASZE DZIAŁANIA:

  • Zmieniamy prawo.
  • Wspieramy szkoleniowo i doradczo osoby niepełnosprawne w ich niezależnym życiu.
  • Propagujemy pełny udział w społeczeństwie, w tym włączającą edukację.
  • Promujemy użycie najnowszych technologii, które mogą zastąpić oczy czy ręce.
  • Upowszechniamy wiedzę o osobach niepełnosprawnych.
  • Prowadzimy tematyczne: czasopismo i publikacje oraz portal i radio internetowe.
  • Współpracujemy z Parlamentem, urzędami centralnymi, samorządami, uczelniami i pracodawcami, a także z podmiotami zagranicznymi w ramach licznych projektów ponadnarodowych.

Łączymy cele społeczne z ekscytującą i wymagającą pracą. Dołącz do nas!!!

Fundacja poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. staży/Pośrednik pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:

  • pozyskiwanie miejsc staży i pracy dla osób z niepełnosprawnościami - uczestników projektu i opieka z ramienia fundacji nad osobami odbywającymi staże,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów ze stażodawcami/pracodawcami,
  • prowadzenie dokumentacji stażowej,
  • wsparcie i motywowanie uczestników projektu w poszukiwaniu zatrudnienia,

Wymagania:

  • doświadczenie w świadczeniu pośrednictwa pracy/doradztwa personalnego
  • znajomość otwartego rynku pracy i zagadnień związanych z pracą na nim osób niepełnosprawnych,
  • doświadczenie w pracy z osobami o różnych niepełnosprawnościach
  • znajomość zagadnień dot. problematyki osób niepełnosprawnych,
  • biegła obsługa komputera (Internet, MS Office - Excel, Word, Outlook, Powerpoint),
  • wysoka kultura osobista, skrupulatność, rzetelność oraz sumienność w realizacji prac,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • optymizm, empatia, wyrozumiałość oraz wiara w drugiego człowieka.

Fundacja jest bardzo otwarta na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Prosimy o przesłanie swoich ofert (cv i list motywacyjny) najpóźniej do dnia 25 listopada 2016r.

W aplikacji prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Jeśli wysyłasz swoje zgłoszenia masowo, gdzie się tylko da i na obojętne stanowisko - nie trudź się, oszczędź swój i nasz czas, NIE PRZYSYŁAJ SWOJEJ OFERTY.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja