Specjalista ds. środków odurzających, substancji psychotropowych i prekursorów

Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.

Ołtarzew k/Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

1. Nadzór nad jakością środków kontrolowanych i procesów zgodnie z przepisami ustawy Prawo Farmaceutyczne oraz rozporządzeniem w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.
2. Nadzór nad przyjmowaniem, magazynowaniem i wydawaniem środków kontrolowanych.
3. Opracowywanie, aktualizacja oraz nadzór nad realizacją procedur operacyjnych dotyczących obrotu środkami kontrolowanymi.
4. Sporządzanie raportów dotyczących obrotu środkami kontrolowanymi do Głównego Inspektora Farmaceutycznego.
5. Nadzór nad sprzedażą środków kontrolowanych do odbiorców.
6. Utylizacja środków kontrolowanych.
7. Prowadzenie ewidencji przychodu i rozchodu środków kontrolowanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
8. Rozpatrywanie i nadzór nad reklamacjami środków kontrolowanych.
9. Sporządzanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej obrotu środkami kontrolowanymi.
10.Wnioskowanie do organów inspekcji farmaceutycznej o wydanie zezwoleń dotyczących obrotu środkami kontrolowanymi.
11.Współpraca z organami inspekcji farmaceutycznej.
12.Współpraca z Osobą Odpowiedzialną w zakresie nadzoru nad Systemem Zarządzania Jakością.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- minimum 2-letni staż pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej
- znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego, Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, rozporządzenia w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
- zaliczone okresy rozliczeniowe w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów
- umiejętność pracy w zespole
- terminowość i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
- samodzielność
- komunikatywność
- mile widziane doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej

Prezentacja firmy

Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych Spółka Akcyjna to je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia