Specjalista ds. Sprzedaży

Saint-Gobain Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z oddziałami spółki na rynku międzynarodowym
  • Przyjmowanie i opracowywanie zapytań handlowych
  • Prowadzenie cenników, kalkulacje cen oraz przygotowywanie ofert
  • Obsługa zamówień sprzedaży
  • Współpraca z poddostawcami
  • Wizyty u klientów

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze obsługi klienta biznesowego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Rozwój zawodowy i możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • Motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów
  • Szeroki zakres szkoleń technicznych i miękkich, w jednostkach szkolących współpracujących z nami w Polsce i za granicą
  • Możliwość udziału w projektach światowej klasy procesów wytwórczych (WCM)
  • Możliwości dalszego rozwoju i awansu
  • Do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie na aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy Saint-Gobain w Polsce, jak również przez firmy rekrutacyjne zatrudnione przez Saint-Gobain na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. Nr 1182, z późn. zm.) Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli  przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Firma należy do międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, światowego lid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi