Opis stanowiska pracy

Curtis Health Caps Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości. W celu spełnienia wszystkich wymagań skupiamy się na rozwoju i produkcji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków oraz produktów dla zwierząt w formie kapsułek miękkich oferując produkt luzem lub wyrób zapakowany. Zamówienia realizujemy wyłącznie dla Klientów B2B.
Cechujemy się szybkością działania, wysokim poziomem profesjonalizmu oraz dynamicznym rozwojem.
Naszym największym zasobem są ludzie. Wyjątkowy zespół, który tworzymy pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy. Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie wymaga ogromnej wiedzy, doświadczenia oraz wyczucia, dlatego cenimy kreatywność i innowacyjność, szukamy wiedzy i zaangażowania wśród potencjalnych pracowników.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr ref.: SP 11/2016

Zakres obowiązków:

  • Realizacja indywidualnych celów i zadań sprzedażowych
  • Koordynacja powierzonych projektów
  • Dbanie o pozytywne i trwałe relacje z bieżącymi klientami
  • Udział w negocjacjach handlowych i nadzorowanie realizacji kontraktów
  • Kompleksowa obsługa zamówień.
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość technik negocjacyjnych.
  • Doświadczenie w środowisku B2B oraz doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża farmaceutyczna, ale nie jest to warunek konieczny).
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywanie relacji z Klientem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Kompetencje interpersonalne i kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Udział w ciekawych projektach w młodym, dynamicznym zespole.
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę.
  • Wsparcie szkoleniowe podczas wdrażania się do pracy oraz podczas realizacji codziennych obowiązków.
  • Świadczenia socjalne.
  • Narzędzie niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.
  • Kartę MultiSport.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj"

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Curtis Health Caps Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się produkcją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta