Opis stanowiska pracy

GRUPA PPM SA - od 20 lat lider na przemysłowym rynku taśm i klejów, opakowań, BHP i materiałów ściernych. Firma działająca w branży technicznej i automotive, jeden z czołowych dystrybutorów i konwerterów takich firm jak 3M, TESA, Tork – w związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu 2 nowych osób:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Realizację planów sprzedażowych
  • Wdrażanie nowych projektów
  • Sprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta
  • Współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w akcjach marketingowo-promocyjnych
  • Rozwój rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw produkcyjnych
  • Mim. 2-letnie doświadczenie w handlu i obsłudze Klientów
  • Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych (B2B)
  • Wysoka samodyscyplina, dyspozycyjność, operatywność
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość regionalnego rynku przemysłowego.

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy.
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą w branży przemysłowej od 1998 roku.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta