Specjalista ds. sprzedaży

Krajowy Rejestr Długów.

Wrocław, dolnośląskie

W związku z dynamicznym rozwojem spółek z Grupy Kaczmarski, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • aktywne, telefoniczne pozyskiwanie klientów z sektora B2B oraz sprzedaż produktów,
  • osiąganie założonych planów sprzedażowych,
  • identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, Word, Excel, Outlook),
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • optymizmu i ciekawości życiowej,
  • chęci poznawania ludzi.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • umowa o pracę po 2 tygodniowym płatnym szkoleniu wstepnym
  • wynagrodzenie - podstawa + premia,
  • pracę od pn. do pt. w godzinach 7:30 - 15:30,
  • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz podnoszące kwalifikacje,
  • realne szanse na awans,
  • możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej i karty Multisport,
  • owocowe wtorki.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.