Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Sprzedaży będzie odpowiedzialny/a za sprzedaż usług hotelowych i konferencyjnych, przygotowanie ofert handlowych i formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe. Do zadań Specjalisty ds. Sprzedaży będzie również należało utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami hotelu oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Dodatkową odpowiedzialnością będzie ścisła współpraca i komunikacja z działami hotelu w zakresie organizacji spotkań segment MICE.

Wymagania

wykształcenie wyższe

min. 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży

dobra znajomość języka angielskiego

zdolność do analitycznego myślenia i konstruowania wniosków

umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem

znajomość technik sprzedaży i umiejętność negocjacji

aktywność sprzedażowa i skuteczność w działaniu

zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu

operatywność i dobra organizacja pracy

praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office

dyspozycyjność

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijącej się organizacji

możliwość rozwoju zawodowego i awansu

prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Hotel Ibis Styles Wrocław oferuje 133 pokoje, restauracje, siłown... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management