Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie

ZADANIA

  • profesjonalna obsługa Klientów na terenie salonu
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
  • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych
  • koordynacja dostaw do Klientów, pomoc przy montażu mebli

WYMAGANIA

  • chęć rozwoju w zakresie kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych
  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi pakietu Office
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
  • dofinansowanie do wypoczynku, karty sportowej i aktywności rekreacyjnej
  • karty przedpłacone z okazji Świąt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.