Specjalista ds. sprzedaży

Foxmedia

Wrocław, 50-149, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

POSZUKIWANA – POSZUKIWANY:

SPECJALISTA SPRZEDAŻY / OPIEKUN KLIENTA / ACCOUNT MANAGER

1 etat
- min. rocznego doświadczenia jako handlowiec w drukarni wielkoformatowej w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów

1 etat
- min. rocznego doświadczenia jako handlowiec w agencji reklamowej w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów

- wiedzy o reklamie outdoorowej

- wykształcenia minimum średniego

- komunikatywności

- kreatywności i samodzielności w działaniu

- prawa jazdy (niekoniecznie)

- wysokiej kultury osobistej

Wymagania

Oferujemy:

- różniste kawy, herbaty, zimne napoje….

- atrakcyjne wynagrodzenie – wszystko zależy od zaangażowania

- pracę samodzielną i pełną wyzwań

- dobrą atmosferę w cieplutkim biurze w centrum Wrocławia

- pozytywnie nastawiony zespół współpracowników – mile Cię przywita

Prezentacja firmy

FOXmedia to agencja reklamowa specjalizującą się w projektowaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media