Specjalista ds. Sprzedaży

InfoPraca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Portal Pracy Infopraca.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w bezpośrednim kontakcie telefonicznym
  • telefoniczna pomoc techniczna i obsługa posprzedażowa
  • wsparcie działań handlowych przy stałej współpracy z Managerem Sprzedaży
  • raportowanie działań w wewnętrznym systemie CRM
  • tworzenie baz danych

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
  • umiejętność pracy zadaniowej pod presją czasu
  • systematyczność w działaniu, skrupulatność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów rynku
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • praca stacjonarna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.