Specjalista ds. sprzedaży

SalesWise

Warszawa, mazowieckie

SalesWise

Od: SalesWise
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient odpowiada na wciąż rosnące oczekiwania ze strony wymagających partnerów, którzy starają się o zwiększenie satysfakcji swoich pracowników z codziennej pracy w ich firmie, poprzez dbałość o ich zdrowy styl życia.

Jeżeli chcesz z naszym Klientem podbić rynek przedsiębiorstw średniej wielkości, dołącz jako:

(Warszawa)

Kluczowe zadania, które na Ciebie czekają:

  • pozyskiwanie nowych klientów na usługi benefitowe - sprzedaż telefoniczna i spotkania handlowe
  • przygotowanie i przeprowadzenie wszystkich etapów procesu sprzedaży
  • sprzedaż nastawiona na budowanie i utrzymywanie relacji ze środowiskiem HR w organizacjach

Jeżeli posiadasz:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w B2B, B2A lub B2C
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, budowania motywacji do współpracy
  • doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem biznesowym, dalekim od skryptowej formy prowadzenia rozmów
  • znajomość podstawowych narzędzi pracy - MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excela i Worda) oraz CRM

a dodatkowo:

  • potrafisz samodzielnie planować zadania, stawiać ambitne cele a następnie konsekwentnie je realizować,
  • nie poddajesz się za szybko ponieważ rozumiesz, że zbudowanie relacji i końcowy efekt wymaga indywidualnego podejścia i być może wielu kontaktów z potencjalnym klientem
  • motywują Cię cele i wysokie wynagrodzenia uzależnione od Twoich efektów

...to zapraszamy do kontaktu z nami!

Czekać na Ciebie będzie:

  • umowa o pracę w systemie podstawa + premia
  • praca w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole, w którym będziesz mógł realizować swoje pomysły
  • system szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • pakiet: opieka medyczna, karty sportowe, zdrowa żywność na co dzień

Jeśli jesteś bliski profilowi naszego Klienta, a dodatkowo czujesz, że ta praca może być Twoją szansą na zawodowe spełnienie - nie możemy doczekać się spotkania z Tobą.

Każde zgłoszenie traktujemy z uwagą i zainteresowaniem.

Jeśli jednak nie zdecydujesz się przesłać do nas aplikacji, dziękujemy za czas na przeczytanie ogłoszenia i życzymy powodzenia w innych projektach rekrutacyjnych.

Do swojego CV dodaj obowiązkową klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie wskazanych powyżej moich danych osobowych przez Saleswise Sp. z o.o. do w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na rzecz podmiotów poszukujących kandydatów do pracy. Administratorem Danych Osobowych jest Saleswise sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z siedzibą w Poznaniu na ul. Naramowicka 217B/17. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych, w którym są one przetwarzane.”

SalesWise