SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Platforma Canal+

Warszawa, małopolskie

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Poszukujemy do naszego sklepu własnego, mieszczącego się w centrum handlowym w Warszawie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • realizacja planów sprzedaży
  • sprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży nc+
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami nc+
  • stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach nc+ oraz konkurencji
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych
  • uczestnictwo w projektach nc+

Nasze oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży
  • optymizm i pozytywne nastawienie do pracy
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • energia, inteligencja i wysoka kultura osobista
  • inicjatywa w działaniu
  • wyższe wykształcenie (lub osoby w trakcie studiów) mile widziane
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie rozmów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim. Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.