Specjalista ds. Sprzedaży

Timberline

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma TIMBERLINE – profesjonalny dystrybutor podłóg drewnianych oraz tarasów z drewna i kompozytu, zatrudni doświadczonego sprzedawcę lub osobę z pasją i chęcią przystosowania się do nowych wyzwań.

Jeśli podłogi drewniane oraz tarasy drewniane i kompozytowe
NIE SĄ DLA CIEBIE TAJEMNICĄ, a profesjonalizm, rzetelność i terminowość są wartościami, którymi kierujesz się na co dzień, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Będziesz odpowiedzialna/ odpowiedzialny za:
• bezpośredni kontakt z naszymi Klientami
• pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z biurami projektowymi
• profesjonalną obsługę sprzedażową
• realizację planów sprzedażowych
• aktualizację i dobór nowego asortymentu.

Oczekujemy, że jako idealna Kandydatka/idealny Kandydat:
• masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• potrafisz budować partnerskie relacje z Klientami zarówno przez telefon jak i w kontakcie bezpośrednim (szczególnie premiowane)
• organizujesz swoją pracę z nastawieniem na cel i satysfakcję Klienta
• cenisz uczciwość, zaangażowanie, sumienność i bezkonfliktowość
• umiesz obsługiwać programy typu MS Office oraz podstawowe urządzenia biurowe.

Oferujemy i gwarantujemy:
• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie bazowe oraz uczciwy systemem premiowania
• pracę w przyjemnej atmosferze, w młodym zespole entuzjastów i fachowców, chętnie dzielących się doświadczeniem
• możliwość szkoleń i awansu oraz realny wpływ na kierunek rozwoju firmy.

Nowe mieszkanie to spełnienie marzeń naszych Klientów. Właśnie dlatego jego urządzenie powierzamy tylko najlepszym. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.
Przepraszamy, ale kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U. z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm."

Prezentacja firmy

Firma TIMBERLINE – profesjonalny dystrybutor podłóg drewnianych oraz tar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie