Specjalista ds. Sprzedaży

Freewolna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- sprzedaż usług firmy
- telefoniczny i e-mailowy kontakt z potencjalnymi klientami, wysyłanie prezentacji
- prowadzenie pozyskanych projektów

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy
- stałe wynagrodzenie
- pracę od zaraz

Wymagania

- miły głos i nienaganna dykcja
- doświadczenie w telemarketingu (sprzedaż i pozyskiwanie klienta) lub w obsłudze klienta
- zaangażowanie i determinacja w działaniu
- ponadprzeciętna inicjatywa i samodzielność
- bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- biegłość w obsłudze komputera, internet
- wykształcenie min. średnie

Prezentacja firmy

Freewolna, agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej. <br/>Kreacja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management