Opis stanowiska pracy

Do zadań osób zatrudnionych na danym stanowisku będzie należało
pozyskiwanie nowych klientów (branża kurierska),
negocjowanie warunków współpracy,
przygotowywanie ofert handlowych,
opieka handlowa nad pozyskanymi klientami.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę na cały etat),
atrakcyjne warunki: stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizję + premię,
możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w dziale sprzedaży,
w przypadku wizyt u klienta samochód służbowy,
pracę w młodym zespole,
możliwość awansu,
wsparcie w procesie adaptacji na stanowisku pracy,
szkolenia,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Wymagania

pewność siebie i swoboda wypowiedzi,
łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Polska Korporacja Wydawców i Dystrybutorów<br/><br/>Należy do gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców