Lisiecki Kadry Konsultacje
LKK Sp. z o.o. to ludzie z wieloletnim doświadczeniem - wykorzystując praktyczną wiedzę i osiągnięcia nauki, pomagamy naszym Klientom podnosić jakość i skuteczność ich działań. Pragniemy rozwijać się i rosnąć w siłę, nieustannie się doskonaląc. Sukcesy firm, dla których znaleźliśmy cenionych pracowników, trafnie zdiagnozowaliśmy zasoby lub otoczenie czy wyszkoliliśmy zespół, są także naszymi sukcesami.

Nasz Klient, Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., jest wiodącym w swojej branży dystrybutorem wyrobów tytoniowych oraz uznanym pracodawcą.

Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta wyróżniających się osób na w/w stanowisko.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Świnoujście,Wolin, Nowogard,Goleniów k. Szczecin

Oferujemy:

  • Pracę dla światowego lidera z branży FMCG
  • Szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego
  • Perspektywy rozwoju w różnych działach firmy
  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta i sprzedaży
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę na pełny etat oraz stałe, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne benefity pracownicze
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad

Opis stanowiska:

  • Osiąganie wyników sprzedażowych na przydzielonym terenie
  • Odpowiedzialność za dostępność i widoczność produktów oraz za informację handlową w punktach detalicznych
  • Budowanie relacji z klientami i umacnianie wizerunku firmy

Wymagania:

  • Preferowane wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów)
  • Duża motywacja i zorientowanie na działanie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta w branży FMCG
  • Pełna dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku)
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)