Gigaserwer Sp. z o.o.

Specjalista ds.sprzedaży

Od: Gigaserwer Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świątniki Górne

Gigaserwer Sp. z o.o. z siedzibą w Świątnikach Górnych w województwie Małopolskim, firma zajmująca się dystrybucją zaawansowanego sprzętu IT poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży do firm i instytucji
  • znajomość technik sprzedaży oraz aktywnych form pozyskiwania klienta
  • doświadczanie w pracy na stanowisku sprzedawcy w firmie o podobnym charakterze lub sklepie komputerowym, duży atut
  • wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego
  • atut/mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych, znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawa jazdy kat B,

Zakres obowiązków

  • sprzedaż kontraktów na dostarczenie i serwis sprzętu IT
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i instytucjonalnych
  • przygotowywanie ofert handlowych w tym przetargowych
  • praca głównie w biurze w siedzibie firmy

Oferujemy

  • umowę o pracę obejmującą podstawę + atrakcyjny system prowizyjny
  • możliwość awansu – prowadzenie działu handlowego w nieodległej przyszłości
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań
  • pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach branżowych