Specjalista ds. Sprzedaży

Antado Sp. z o.o.

Straszyn, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do działu handlowego na 3/4 etatu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klienta krajowego i eksportowego
  • rejestracja zamówień
  • organizacja transportu dla wysyłek eksportowych
  • dbałość o utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • współpraca z magazynem, działem technicznym i produkcją

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • swoboda w obsłudze MS Office
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy z klientem mile widziane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę łączącą obszary produkcji i sprzedaży

Zapraszamy także studentów ostatnich roczników studiów. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji mebli łazien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców