Specjalista ds. sprzedaży

Progresso Sp. z o.o.

Sopot (okolice), pomorskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w sprzedażą maszyn i technologii plastycznej obróbki blachy oraz cięcia termicznego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Gdańska i Sopotu

Obowiązki:

• Wyszukiwanie klientów,

• Dobór maszyn i technologii,

• Realizacja dostaw w zakresie oferowanym przez firmę,

• Przygotowywanie ofert oraz materiałów promocyjnych,

• Prowadzenie negocjacji handlowych.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Wdrożenie w międzynarodowe środowisko,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Podjęcie pracy „od zaraz”.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne.

• Znajomość obsługi komputera, pakietu OFFICE, obsługa CRM,

• Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy,

• Biegła znajomość języka angielskiego,

• Doświadczenie w branży.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta