Specjalista ds. sprzedaży

RECEVENT

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- prace w zespole, który wierzy w to co robi :)

- zdobycie fachowej wiedzy i przydatnych umiejętności

- dużą samodzielność i wsparcie w realizacji szalonych pomysłów ;)

- niezbędne do pracy narzędzia

- uścisk dłoni prezesa i zacne przelewy!

Wymagania

- masz doświadczenie w sprzedaży, wtedy wszystko będzie prostsze ;)

- dołożyłeś wszelkich starań, by zdobyć min. średnie wykształcenie i Ci się to udało,

- w poniedziałki nie wypisujesz na FB jaki to świat jest niesprawiedliwy, bo znowu skończył się weekend,

- jesteś samodzielny , pracowity i zaangażowany w to co robisz,

- masz wygórowane ambicje i chcesz zawojować świat,

- nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktów… ta praca jest właśnie dla Ciebie

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa poszukuje ambitnego i kreatywnego przedstawiciela hand... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi