Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Siedlce, Łosice, Sokołów Podlaski, Węgrów, Garwolin

Miejsce pracy: Siedlce

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • dofinansowania do wakacji
  • opiekę medyczną w prywatnej placówce
  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach
  • bogaty system motywacyjny gwarantujący między innymi: 13 pensję, nagrody pieniężne i inne

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych nowym i aktualnym klientom
  • budowanie bazy nowych kontrahentów
  • podtrzymywanie relacji oraz dbałość o stałych klientów
  • odpowiedzialność za realizację planów, strategii sprzedażowych i celów marketingowych
  • wytyczanie nowych celów strategicznych i ich realizacja

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • zdolności analizy rynku
  • umiejętności pracy z zadaniami, celami, targetami
  • otwartości, komunikatywności oraz umiejętności negocjacji

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.