Specjalista ds. Sprzedaży

Jasny Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie odbiorców na usługi elektroinstalacyjne skierowane bezpośrednio do przedsiębiorstw i Gmin oraz Urzędów Miast, a także monitorowanie przebiegu prac wdrożeniowych.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

• Wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizyjnej

• Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon oraz samochód służbowy)

• Odpowiednie przeszkolenie i możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży
• Wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych i znajomość branży elektroinstalacyjnej będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży dedykowanej dla sfery budżetowej
• Kreatywność pozwalająca na stałe poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych
• Proaktywność oraz nastawienie na osiąganie wyników
• Biegła obsługa MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Umiejętność prowadzenia prezentacji
• Zdolności organizacyjne, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
• Czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Zajmujemy się planowaniem energetycznym oraz elektroenergetyką. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
samochód służbowy; premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi