Specjalista ds. sprzedaży

OTTO Work Force

Rzeszów, Mielec, podkarpackie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Rzeszów, Mielec

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa z wieloletnią tradycją na rynku usług specjalistycznych, m. in. dla przemysłu i sektora energetycznego, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • realizowanie założonego planu handlowego poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi stałe,
  • przygotowanie i prowadzenie rozmów/negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz dokumentacji przetargowej,
  • prowadzenie działań handlowych na rynkach zagranicznych,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • wsparcie w zakresie prowadzonych działań handlowych i marketingowych,
  • obsługa Klientów (obsługa telefoniczna, organizacja spotkań),
  • wprowadzenie danych do CRM,
  • telemarketing.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • odpowiednie narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne lub administracyjne,
  • doświadczenie zawodowe: staż pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, min. 2 lata,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, kreatywność, sumienność,
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • terminowość,
  • wysoka kultura osobista.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.