Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem i otwieraniem nowych tytułów prasowych wydawca największej sieci gazet lokalnych w Polsce południowej - Głos24, właściciel m.in. 23 tytułów prasowych oraz serwisu "glos24" poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży.

Poszukujemy osób, których zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie klientów do tytułów prasowych wydawanych na terenie Krakowa, Bielska-Białej oraz Pszczyny

Zadania

• realizowanie planów finansowych poprzez efektywną sprzedaż ogłoszeń reklamowych (gazety, internet)

• aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów

• budowanie pozytywnych relacji z istniejącymi i nowymi klientami

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i samodzielnym pozyskiwaniu klientów

• wykształcenie minimum średnie

• gotowość do pracy w terenie

• samodzielność, odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie w pracę

• prawo jazdy kat.B

• doświadczenie w sprzedaży usług reklamowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, praca w oparciu o własną działalność gospodarczą)

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + prowizję)

• odpowiednie narzędzia do pracy

• możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy właścicielem portalu Głos 24 i wydawcą 17 gazet lokalnych o nak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi