Specjalista ds. Sprzedaży

Vakomtek S.A

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Obszar działania: WIELKOPOLSKIE

Za co będziesz odpowiedzialny/a:

  • wsparcie negocjacji handlowych z sieciami handlowymi
  • opracowywanie ofert handlowych i aktywna promocja oferowanych produktów
  • odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
  • analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia jej efektywności
  • raportowanie w zakresie działań handlowych oraz informacji z rynku
  • poszukiwanie nowych klientów
  • praca w biurze w Poznaniu oraz raz na jakiś czas wizyty handlowe u klientów

Jakie są nasze wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • znajomość Pakietu MS Office
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość rynków z branż IT/ RTV/AGD/ TELE
  • znajomość technik sprzedaży
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów i zestawień

Nasza oferta dla Ciebie:

  • forma zatrudnienia: kontrakt menadżerski (własna działalność gospodarcza)
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system motywacyjny
  • możliwość rozwoju w ramach struktur naszej firmy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód - klasa C, smartphone, laptop
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vakomtek S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Chlebowej 22, 61-003 Poznań.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych oraz realizacją praw związanych z przetwarzaniem danych prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym rodo@vakomtek.com

Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c ogólnego rozporządzenie o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) w celu rekrutacji do pracy w spółce Vakomtek S.A.;

Kategoriami odbiorców, którym Pani/Pana dane osobowe zostały lub zostaną ujawnione przez spółkę Vakomtek S.A. są: pracownicy, którzy zostali przeszkoleni w zakresie należytego przetwarzania danych osobowych i zobowiązali się do ich przetwarzania w sposób gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa tych danych oraz podmioty przetwarzające dane osobowe na zlecenie Spółki. Podmioty przetwarzające nie decydują samodzielnie o tym, w jaki sposób przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Przetwarzanie przez nich ma miejsce tylko w zakresie, w jakim jest to niezbędne dla prowadzenia działalności przez Spółkę. Spółka Vakomtek S.A. ma kontrolę nad działaniem takich podmiotów za pomocą odpowiednich zapisów umownych chroniących Państwa prywatność.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji lub przez jeden rok od złożenia aplikacji (jeżeli aplikant wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do kolejnych rekrutacji);

Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również będą profilowane.

Prezentacja firmy

Spółka Vakomtek S.A. została założona w 2011 roku. Mimo krótkiego okre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne