Specjalista ds sprzedaży

Mobilny HR

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796) dla naszego Klienta – firmy będącej od 20 lat na rynku z branży budowlanej, produkującej wysokiej klasy karnisze oraz plisy okienne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Rejon pracy: ściana zachodnia: woj. wielkopolskie, lubuskie i zachodniopomorskie

Będziesz odpowiedzialna/y za:

• Pozyskiwanie nowych klientów, nowych rynków na terenie kraju,
• Obsługa obecnych klientów w terenie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,
• Doradztwo w zakresie oferowanych produktów, negocjowanie i podpisywanie umów,
• Analiza konkurencji,
• Realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania

Od nowych Pracowników wymagamy:

• Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office,
• Prawa jady kat. B,
• Komunikatywności i samodzielności,
• Umiejętności zarządzania własnym czasem
• Odpowiedzialności.

Prezentacja firmy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi