Specjalista ds. sprzedaży

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
- opieka nad powierzonymi Klientami
- oferowanie nowych rozwiązań dla Klientów

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia do pracy (komputer + telefon)
- atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja)
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- miłą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

- własna działalność gospodarcza
- kreatywność, komunikatywność
- umiejętność zarządzania czasem
- umiejętność posługiwania się arkuszem Excel
- doświadczenie w sprzedaży B2B min pół roku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi