Specjalista ds sprzedaży

Teleradiologia Sp. z o.o.

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TeleradiologiaHIG24 zajmująca się innowacyjnymi technologiami w medycynie, w ramach realizowanego projektu Platformy Radiologicznej zatrudni na stanowisko

przedstawiciela handlowego - praktyka

Praktyka umozliwia zapoznanie się z najnowszymi technologami w medycynie, usługami w chmurze dla medycyny oraz najwyższymi standaradmi w usług medycznych, pracę w  środowisku medycznym: lekarzy i dyrektorów placówek medycznych w całej Polsce,

Mejsce pracy: biuro centarlne Poznań oraz teren całej Polski

Czas pracy: Poniedziałek do Piątku, elastyczny czas pracy ze względu na dużą ilość wyjazdów

Czas trwania praktyki: 1 rok

Zapewniamy:

•    miłą atmosferę pracy w młodym zespole
•    możliwość rozwoju ścieżki kariery w prestiżowym sektorze medycznym
•    możliwość stałej umowy po odbyciu praktyki

Do oferty pracy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

  • łatwość nawiązywania i utzrymywania kontaktów
  • miła aparycja
  • wytrwałość i systematyczność w działaniu
  • wykształcenie lub doświadczenie informatyczne będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy z praktyką

Prezentacja firmy

Teleradiologia sp. z o. o. zajmująca się innowacyjnymi technologi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1 rok z możliwością stałej umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż