Opis stanowiska pracy

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na rynku od 1989 roku.
Nasze marki to Pressinfo oraz Targetmarketing

Aktualnie do naszego działu sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr referencyjny: SST/ PN, Nr referencyjny: SST/ WA

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych
  • bieżąca realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo w zakresie doboru usług i produktów analitycznych oferowanych przez firmę (raporty, analizy, badania rynku zamówień publicznych)
  • przygotowywanie ofert i prezentacji dla Klientów, raportowanie w zakresie sprzedaży oraz innych wyznaczonych zadań
  • dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

Co oferujemy ?

  • atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + prowizja
  • pracę na pełen etat i umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej rynkowym liderem w zakresie analiz rynku zamówień publicznych
  • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia wspierające rozwój kompetencji
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • atrakcyjną lokalizację oraz nowoczesny standard biur
  • przyjazną atmosferę pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy na w/w stanowisku
  • pakiety socjalne (m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej usług b2b
  • kreatywności oraz świadomości biznesowej
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku
  • zaangażowania w działanie
  • dobrej znajomość technik sprzedażowych
  • nastawienia na osiąganie celów sprzedażowych
  • wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej znajomości komputera oraz Internetu.
  • pozytywnego nastawienia
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesłanie CV,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. to firma, która jako jedna z pierwszyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management