Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna Aweo, dynamicznie rozwijająca się firma z branży marketingu w wyszukiwarkach, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży.

Szukasz ciekawej pracy, do której będziesz chodził z przyjemnością? Chcesz się uczyć, rozwijać, zdobywać doświadczenie, nabywać nowe kompetencje? Lubisz rozmawiać z ludźmi, a oni chętnie Ciebie słuchają?

W takim razie praca w naszym zespole jest właśnie dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- pozyskiwanie nowych Klientów

- obsługa posprzedażowa Klientów

- przygotowanie ofert oraz prowadzenie rozmów biznesowych

- doradzanie Klientom w zakresie optymalnych rozwiązań dotyczących marketingu internetowego

- prowadzenie aktywnej sprzedaży usług reklamowych w internecie

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

- biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

- atrakcyjne prowizje (nie ma górnej granicy)

- pracę od pon. do pt. w godzinach 08:00 do 16:00

Wymagania

Oczekujemy:

- umiejętności dobrej organizacji czasu pracy

- komunikatywności

- zainteresowania sprzedażą/handlem

- chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji

- pozytywnego nastawienia do życia i pracy

- mile widziana znajomość zagadnień e-commerce

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Agencję interaktywną Aweo sp.j. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Agencja Interaktywna Aweo.pl świadczy profesjonalne usługi z zakresu poz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 600PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta