Specjalista ds. sprzedaży

SmartSpace

Opole, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy pracy w nowym showroomie (w budynku domEXPO) prezentującym sprzęt elektroniczny.

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży będą:
- opieka nad showroomem,
- obsługa klientów,
- przygotowywanie ofert,
- organizacja spotkań,
- działania marketingowe,
- pozyskiwanie nowych kontaktów.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów spełniających poniższe wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- prawo jazdy kategorii B,
- umiejętności sprzedażowo-marketingowe,
- doświadczenie: minimum rok pracy sprzedażowej, najlepiej w branży elektronicznej (w tym audio-video lub systemy bezpieczeństwa),
- wymagany język obcy: angielski na poziomie średnio-zaawansowanym,
- biegła znajomość programów z pakietu Microsoft Office (Word, PowerPoint).

Co oferujemy:
- udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych,
- udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych,
- możliwość rozwoju w innowacyjnej branży (inteligentne budownictwo),
- pracę w młodym, otwartym i rozwijającym się zespole,

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych tym stanowiskiem pracy.

Prezentacja firmy

SmartSpace to dystrybutor luksusowych urządzeń do inteligentnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi