Specjalista ds. sprzedaży

Projektanci Kariery

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

Obecnie dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Twoim głównym zadaniem na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie klientów. Będziesz tworzyć oferty handlowe i kontaktować się z potencjalnymi klientami. Do Twoich obowiązków należeć będzie także prowadzenie spotkań biznesowych i omawianie warunków współpracy.

Nasz Klient oferuje:

• Ciekawe i różnorodne zadania.

• Bardzo częsty kontakt z interesującymi ludźmi.

• Stabilne zatrudnienie.

• Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju.

• Narzędzia niezbędne do pracy.

Wymagania

• Wymagamy doświadczenia zawodowego w sprzedaży.
• Szukamy osoby z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.
• Cenimy inicjatywę, zaangażowanie i odpowiedzialność.
• Niezbędne jest wykształcenie wyższe.
• Istotna jest kreatywność, elastyczność i otwartość na nowe zadania.
• Doświadczenie w branży szkoleniowej lub w szkolnictwie będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Projektanci Kariery - це холдинг, який працює на території Європи з 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing