SalesWise

Specjalista ds. sprzedaży

Od: SalesWise
Miejsce pracy: mazowieckie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Jeśli chcesz mieć wpływ na wysokość swoich zarobków, lubisz samodzielną pracę i masz kreatywne pomysły na skuteczną sprzedaż, a także szukasz pracy w organizacji dostarczającej rozwiązań, ułatwiających funkcjonowanie w biznesie, to obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży B2B
  • znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • wiedzę ogólną na temat struktur organizacyjnych i biznesu
  • łatwości nauki nowych rozwiązań i wywierania wpływu
  • kreatywności, pewności siebie, otwartości i rzetelności w działaniu.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad pozyskanymi
  • samodzielne umawianie spotkań
  • prowadzenie spotkań i prezentacji
  • przygotowywanie ofert
  • systematyczne raportowanie w systemie sap, crm
  • tworzenie własnej bazy klientów
  • przeprowadzanie szkoleń
  • obsługa klienta posiadającego produkty firmy
  • budowanie relacji z klientami

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawa + prowizja
  • narzędzia pracy
  • szansę rozwoju zawodowego w stabilnej firmie

Rekrutacja

Jeśli interesuje Cię rozwój i podnoszenie kwalifikacji w obszarze sprzedaży, a także praca wśród profesjonalistów, to dołącz do firmy mającej konkurencyjną ofertę na rynku.

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"

SalesWise