Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Światowym dostawcą systemów sufitów akustycznych i paneli ściennych zapewniających zdrowe środowisko pracy w obiektach biurowych, oświaty, służby zdrowia i przemysłu czystego.

Specjalizujemy się w kształtowaniu komfortu akustycznego poprzez dostarczenie dźwiękochłonnych systemów oraz zapewnienie lepszego samopoczucia i zwiększenia wydajności użytkowników końcowych.

Marka Ecophon stanowi część Grupy Saint-Gobain

Czym będziesz się zajmował/a na tym stanowisku?

  • Nawiązywaniem i podtrzymywaniem relacji z biurami projektowymi, architektami, akustykami, wykonawcami i inwestorami
  • Zarządzaniem i koordynacją różnego rodzaju projektów
  • Doradztwem technicznym
  • Realizacją założonych planów sprzedażowych
  • Prowadzeniem prezentacji i szkoleń na temat rozwiązań akustycznych

Szukamy osób:

  • Z wykształceniem wyższym (kierunek techniczny będzie dodatkowym atutem)
  • Zorientowanych na osiąganie celów długoterminowych
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem
  • Z komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • Posiadających prawo jazdy kat. B
  • Posiadających umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem i konsekwentnego budowania partnerskich relacji

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania , powiązany z osiąganymi wynikami wraz z pakietem benefitów
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • System szkoleń krajowych i zagranicznych

Tu nas znajdziesz:

Saint-Gobain Construction Products Polska
ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/>Światowym dostawcą systemów sufitów akustycznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta