Specjalista ds.sprzedaży

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej

Dla naszego Klienta- firmy z branży cukierniczo- piekarniczej- poszukujemy osób chętnych do pracy w Lublinie na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży

Nr ref: SS/LUB/2014

Obowiązki:

  • Budowanie długofalowych relacji z klientem poprzez indywidualne podejście do zamówienia i negocjacje cenowe zgodne z polityką handlową firmy;
  • Wycena i przygotowanie zamówienia do wysyłki;
  • Obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie faktur;
  • Sporządzanie raportów sprzedaży;
  • Rozliczanie należności kontrahentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (zakończone maturą)
  • Doświadczenie w handlu (min. 3 lata)- mile widziane w branży spożywczej;
  • Czynne prawo jazdy kat. B (możliwość wyjazdu do klienta – teren Lubelszczyzna)
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pracy tymczasowej/stałej, licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.