Opis stanowiska pracy

ATMSolutions jest polską firmą produkcyjną działającą na rynku maszyn sterowanych numerycznie. Początki firmy opierały się na sprzedaży mini frezarek, a wraz z biegiem czasu i szybkim rozwojem, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, oferta została poszerzona o urządzenia laserowe, zgrzewarki, drukarki, plotery frezujące, wycinarki plazmowe, tokarki aż po wycinarki wodne, centra obróbcze i tokarskie.

ATMSolutions zatrudnia w swoich szeregach grupę wykwalifikowanych pracowników, gwarantuje kompleksowe i fachowe doradztwo w dziedzinie technologii oraz wykonania projektów.

ATMSolutions to nie tylko marka znana ze sprzedaży maszyn. W ofercie firmy znajdują się również usługi na takich maszynach jak tokarki, frezarki, wycinarki plazmowe, wycinarki wodne, znakowarki, giętarki, urządzenia laserowe, drukarki 3D oraz drukarki do tekstyliów i gadżetów. Park maszynowy jest systematycznie powiększany, co pozwala na coraz większe możliwości oraz elastyczność produkcji.

Każdy pracownik ATMSolutions ma szerokie możliwości rozwoju oraz realizowania swoich zainteresowań, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Łomianki

Poszukujemy osoby na stanowisko "Specjalista ds. Sprzedaży" do którego obowiązków będą należały:

  • budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych maszyn cnc oraz akcesoriów przemysłowych wraz z doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu,
  • prezentacja maszyn cnc,
  • negocjacje oraz sprzedaż maszyn cnc,

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży w branży maszyn CNC (wycinarki wodne, wycinarki plazmowe, centra obróbcze, plotery laserowe, plotery frezujące lub inne pokrewne) - mile widziane referencje, potwierdzenie skuteczności w sprzedaży (wyniki sprzedaży osiągane na poprzednim stanowisku),
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie, motywacja do pracy i nastawienie na wynik,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność,
  • wykształcenie wyższe będzie mile widziane,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasno określony system rozliczania wyników sprzedaży,
  • otwartą i przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • niezbędne do pracy narzędzia, samochód służbowy, laptop, telefon służbowy
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, premia miesięczna, kwartalna oraz roczna (uzależnione od wyników), dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie, szkolenia tematyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w sprzedaży mini frezarek CNC do użytku p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria