Specjalista ds. Sprzedaży

ABB Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów do pracy, którzy są ambitni i zorientowani na rozwój. Jako wiodąca na świecie firma technologiczna oferujemy możliwość rozwoju zarówno w zawodach inżynierskich, jak i w innych obszarach.
Miejsce:
Ilość wakatów:
Łódź
1

Zakład Transformatorów Rozdzielczych w Łodzi to miejsce szczególne na mapie naszych fabryk. Tu łączy się historia z nowoczesnością. Jeśli chcesz pomóc nam w rozwijaniu naszego działu poprzez codzienny kontakt z naszymi klientami, ta rola jest dla Ciebie. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało aktywny udział w rozwoju biznesu transformatorów dystrybucyjnych oraz poszerzanie grupy odbiorców na rynku europejskim.

Zadania:

  • Planowanie i zarządzanie działaniami na podległych rynkach, mające na celu zwiększanie bazy klientów i zmaksymalizowanie możliwości zdobycia nowych zamówień;
  • Tworzenie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami;
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty;
  • Udzielanie wsparcia i właściwa komunikacja z zespołami sprzedażowymi na lokalnych rynkach;
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z działem konstrukcyjnym i innymi strukturami fabryki;
  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych;
  • Zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert;
  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych z zakresu promocji sprzedaży transformatorów dystrybucyjnych;
  • Aktywny udział w szkoleniach i seminariach poszerzających zakres wiedzy o sprzedawanych produktach;
  • Przestrzeganie zasad i wytycznych grupy ABB w codziennej pracy.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (technicze będzie dodatkowym atutem);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych;
  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;
  • Orientacja na klienta oraz realizację celów;
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.

Pracując na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży będziesz:

  • Pracować z jednym z flagowych produktów ABB
  • Współpracował z grupa ekspertów w dziedzinie energetyki;
  • Mógł wybrać swoje szkolenia z portfolio szkoleń ABB zgodnie ze swoimi zainteresowaniami;
  • Mógł zadbać o siebie i swoich bliskich korzystając z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych;
  • Pacować nad urozmaiconymi zadaniami, co sprawi, że praca będzie ciekawa w dłuższej perspektywie;
  • Mógł wykorzystywać język angieski w codzinnej pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji".

"I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)".
"I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes"

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 150 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.